توری سایبان 80 درصد

 علاوه بر سایبان گلخانه که منجر کمتر دمای گلخانه می شود، پنجره های سقفی اتوماتیک که در گلخانه ها وجود دارد نیز به این کمتر دما یاری می کند. در استعمال از توری گلخانه ای در کنار دیگر سیستم های اتوماتیک تنظیم دما، ساز و عمل حساب شده ای حاکم است.

غالبا مهندسین مجری ایجاد فضاهای گلخانه ‌ای پایش کاملی از میزان تابش آفتاب در گوشه و کنار جغرافیایی گلخانه را دارند. لذا به طور کامل اثرگذار می توانند الگوی چیدمان سقف و پوشش های حایل نظیر توری سایبان را تهیه و تنظیم کنند تا به این ترتیب در جریان کنترل دمای موثر فضای گلخانه ‌ای بهتر و کارآمدتر باشند.

 

مطابق تحقیقات انجام شده در گلخانه فارغ از توری‌های سایبان، تا ۳۵ درصد از میوه‌های از میوه‌های ساخت شده، پوست ترک‌خورده‌ای دارند در حالی که چنانچه گلخانه ۵۰ % پوشیده شده باشد تنها ۲۵ تا ۲۹ درصد از میوه‌ها مبتلا رخنه خوردگی می‌شوند. همین مسئله به بحران جدی در در اختیار گرفتن دمای محیط گلخانه ای اشاره دارد. هر گیاهی به جهت وصال به زیستی ایده آل که به باروری مناسب ختم خواهد شد، نیاز به یک تعادل ماندگار زیستی دارد.

تعادل میان سطح رطوبت، دمای محیط، مقدار آب و حجم به اندازه از نور خورشید. قطعاً در شکل رها نمودن فضای گلخانه‌ ای در علیه حجم بی ‌پایان نور خورشید نمی ‌توانید همین تعادل اثرگذار در اکوسیستم طبیعی گیاهان زراعت شده را تامین نمایید. لذا خوبتر هست به جهت در اختیار گرفتن دمای محفظه گلخانه ‌ای به ترتیبی حساب شده از یک توری سایبان مناسب استعمال کنید.

از مزیت های توری سایبان حیاط گلخانه یا شید گلخانه می اقتدار به انعطاف پذیری همین مدل توری سبز گلخانه اشاره نمود که منجر سهولت در استعمال و کارگزاشتن ساده گردیده است. به این ادله امروز توری سایه بان به تیتر بهترین طرز برای حفظ گیاهان در داخل و بیرون از گلخانه شناخته می گردد که گیاهان را در برابر اشعه ی ماورای بنفش خورشید مراقبت می کند.البته قاعده نصب توری سایبان برای فضاهای گلخانه ‌ای شامل نکاتی میباشد که می بایست در بحث مفصلی به آن اشاره نماییم. شرایط نصب توری سایبان در گوشه و کنار های گلخانه ای توری سایبان یکی از بهترین پوشش های گلخانه ای است.

مقاله جدید
دولت بی سر و صدا توافق "پشت در" با ایالات متحده را امضا کرد که می تواند پیمان زباله های پلاستیکی را تضعیف کند

 

زیرا ارزان قیمت است و به آسانی در سقف و دیگر جداره های گلخانه ای نصب می شود. هر یک سری نصب توری سایبان تقریباً ساده است و خیلی سریع می توانید فرآیند عملیاتی شدن آن را اجرایی کنید؛ اما در تمام لازم می باشد تا بعضی نکته ها اصلی و هدایت های حرفه ‌ای را بلد باشید تا در کارگزاشتن توری سایبان مبتلا غلط نشوید. 1- اولین نکته در کارگزاشتن به وضعیت شیب دار است.

 

در نصب توری سایبان بایستی متوجه گذر آب باران باشید. درصورتیکه توری سایبان را به صورت افقی نصب کنید، خطر توده شدن آب باران در فضای پهن توری وجود داراست که قطعاً سبب ساز تخریب شدید توری خواهد شد. کارگزاشتن شیبدار توری شید گلخانه ای علاوه بر ممانعت از تجمع آب باران در کمتر تابش نور خورشید بر سطح شید هم تاثیر می گذارد.

هنگامی توری سایبان را شیبدار نصب کرده باشید، تابش آفتاب هم زاویه دار هست و به همین ترتیب اثر دیرهنگام تری در فرسودگی و تخریب توری خواهد داشت. 2- هرگز توری سایبان را در نزدیکی سطح زمین کارگزاری نکنید. حساس کارگزاری شدن توری سایبان در نزدیکی مرحله زمین خطر فرسودگی آن وجود دارد. 3- محل کارگزاشتن توری سایبان بایستی به به دور از منابع آتش زا، کوره ها و یا این که محل سوزاندن اجسام باشد. هر جور احتمال افزایش حرارت غیر عادی و یا این که مواجه شدن اساسی شعله های آتش خطر آتش گرفتن توری سایبان را به دنبال دارد.

لذا در صورتی که در گوشه و کنار گلخانه از گونه های سیستم های گرمایش حرارتی استفاده می ‌کنید، خوب تر میباشد نسبت به مسافت کارگزاشتن همین سیستم ها از محل استقرار توری سایبان اعتنا کافی را داشته باشید. 4- اساسی برآورد سطح مورد نظر برای پوشانده شدن بوسیله توری سایبان، اقدام به خرید کردن کالا نمایید. توری سایبان را در بعد ها استانداردی اهمیت ارتفاع های ۵0 و یا ۱۰۰ متری به رخ رول شده تولید می کنند. بهتر هست توری سایبان را به صورت یکپارچه بر سقف محیط گلخانه‌ ای نصب کنید.

مقاله جدید
تولد مواد شیمیایی

به همین ترتیب بایستی حیاتی برآورد صحیح ابعاد فضا، مدل و میزان مطلوب توری سبز گلخانه ای را خریداری کرده باشید. 5- به جهت نصب توری سایبان حتماً از گیره های منحصربه‌فرد به کارگیری کنید. این گیره ها به جهت کارگزاشتن اصولی توری سایبان طراحی شده اند و بدون جراحت رساندن به بافت توری، آن‌ها را به استراکچرهای فلزی کارگزاری می کنند. هیچ وقت به کارگیری از طریق های دیگر را تجربه نکنید. خصوصا به کارگیری از کابل و یا این که طناب آن هم به شکلی که محلی از توری را گره زده باشد، باعث تخریب بافت توری خواهد شد. 6- یک استراکچر مطلوب برای محل نصب گیره ها داشته باشید.

 

بهتر هست قبل از اجرای کارگزاشتن توری سایبان نسبت به تولید چنین استراکچری تمهیدات حتمی را اعمال کرده باشید. برای همین خواسته کارگزاری لوله هایی مقاوم که به وسیله پایه هایی بر بدنه گلخانه و یا هر فضای دیگری سوار هستند، مطلوب است. 7- خوبتر هست توری را در موقعیت تماما کشیده شده بر استراکچرها وصل کنید.

کارگزاشتن دانه به دانه گیره ها به تنظیم نامناسب تری ختم خواهد شد. چنانچه می‌ خواهید سطح توری کاملاً کشیده شده و گونه استقرار آن صاف و یکدست باشد، خوبتر است از تعدادی نفر در کارگزاری توری کمک بگیرید تا کل گیره ها را در یک حالت یکسان و به شکل همزمان کارگزاری کنید. 8- توری سایبان یک حافظ فضای گلخانه ‌ای در برعلیه تابش نور آفتاب است. این توری نمی ‌تواند در مواجهه کلیدی باد و گردباد و همچنین بارش برف و تگرگ مقاومت کند.

مقاله جدید
تغییرات آب و هوایی بر الگوهای مهاجرت پرندگان تأثیر می گذارد. این چیزی است که ما می دانیم

لذا در صورت مواجه شدن کلیدی زمان فصل سرد سال که احتمال باد و باران و برف وجود دارد، خوبتر می باشد توری سایه بان را عده آوری کنید. قطعاً در این زمان از سال، تابش آفتاب آنچنان نمیباشد که سبب ساز ارتقا دمای محفظه گلخانه بشود. 9- دائما از محل نصب توری سایبان تماشا نمایید و اتصال صحیح و تندرست تمام گیره ها را چک کنید. یک گیری گشوده شده سبب به هم تناول کردن نصب ظریف توری خواهد شد. مشخصات فنی توری سایه بان گلخانه ای: یک توری گلخانه ای قرار میباشد پوشش اثرگذار به جهت سقف های گسترده گلخانه ‌ای تا گوشه و کنار های کوچک در ویلاهای خانگی و مورد ها مشابه باشد.

https://jokblog.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%aa%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%a8%d8%a7%d9%86/