به دنبال گنجاندن ، گرمی ها نام یک دسته موسیقی را تغییر می دهند

جوایز گرمی نام بهترین دسته آلبوم موسیقی جهانی خود را به بهترین آلبوم موسیقی جهانی تغییر داده است ، تلاشی برای یافتن “اصطلاح مناسب تر ، مدرن و فراگیر”.

آکادمی ضبط در بیانیه ای اعلام کرد که نام جدید “نمادی از خروج از مفاهیم استعمار ، مردمی و” غیرآمریکایی “است که اصطلاح قبلی در آن تجسم یافته است.”

در بیانیه آمده است: “ما همچنان كه از یك طرز تفكر كاملاً جهانی استقبال می كنیم ، زبان خود را به روز می كنیم تا طبقه بندی مناسب تری را نشان دهیم كه به دنبال درگیر كردن و جشن گرفتن دامنه موسیقی فعلی از سراسر جهان است.”

این مرحله حدوداً پنج ماه پس از تغییر آکادمی در چندین دسته جوایز گرمی از جمله تغییر نام بهترین دسته آلبوم معاصر شهری به بهترین آلبوم مترقی R&B انجام می شود.

همچنین از همان گام مشابه اخیر آکادمی علوم و هنرهای سینمایی که نام بهترین فیلم خارجی زبان اسکار را به بهترین فیلم سینمایی بین المللی تغییر داد ، پیروی می کند.

در چند سال گذشته ، برندگان گروه آلبوم موسیقی که اکنون جهانی شده اند ، شامل آلبوم آنجلیک کیدجو هستند سلیا، گروه کر انجیل Soweto آزادی و Ladysmith Black Mambazo Shaka Zulu Revisited.

آکادمی گفت که این گروه تازه نامگذاری شده “همچنان خانه ای برای موسیقی تأثیرگذار از تمام نقاط جهان فراهم خواهد کرد اما با این وجود چشم انداز تازه ای با اصالت ، تنوع و ورود مستقیم به روند ما ایجاد می کند.”

مقاله جدید
لوله کاروگیت چیست؟