بهترین مدلهای کرم لایه بردار پوست از نگاه مصرفکنندگان کدامند؟

توجه داشته باشید کرم دور چشم باید به صورت نقطه ای روی اطراف چشم قرار گرفته و با فشار ملایم انگشت به صورت ضربهای پخش شود. هنگام خرید کرم های لایه بردار باید توجه کنید که محصولی متناسب با پوست خود را تهیه می کنید، تا به نتیجه دلخواهتان برسید. توجه داشته باشید ایجاد کمی قرمزی در ابتدای استفاده به دلیل لایه بردار بودن کرم طبیعی است. در هنگام لایه برداری صورت باید تا جای امکان از قرار گرفتن در مقابل نور آفتاب خود داری کرده و حتما از کرم های ضدآفتاب استفاده نمایید.

همچنین از قرار دادن آن در معرض نور مستقیم آفتاب خودداری کرده و در صورت تماس با چشم محل تماس را به سرعت بشویید. از مالش كرم لایه بردار روي پوست خود خودداری کنید. در استفاده از لایه بردار (جوان کننده) قرمز شدن پوست عادی بوده، اما اگر شدت این قرمزی زیاد شده یا مصرف کرم باعث ایجاد حساسیت، سوزش یا التهاب شد؛ با پزشک خود مشورت و مصرف فرآورده را قطع کنید.

آلفابیزابولول نیز نقش ضد التهاب و ضد عفونی کننده را در فرمولاسیون این کرم دارد. این ضد چروک دارای گلیسیرین است، که نقش آبرسانی به پوست را بر عهده دارد. ویتامین A نقش ضد چروک داشته و ویتامین E نقش آنتی اکسیدان و مرطوب کننده را داراست. در این عمل سلول های مرده پوست که در سطح قرار گرفته اند برداشته شده و در نتیجه جوش، جای جوش، کدر بودن، زبر بودن، منافذ باز و چروک های ریز از بین رفته و درمان می شوند. لایه برداری فرآیندی است که طی آن سلول های مرده از روی پوست برداشته می شوند.

مقاله جدید
پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170

دقت کنید که این کرم اثرگذاری دارد اما امکان بروز حساسیت پس از مصرف آن هم هست. برای خرید انواع لایه بردار صورت با اطمینان از اصل بودن کالا، گارانتی بهترین قیمت، اطلاع از تمامی مشخصات و نحوه مصرف آن از فروشگاه اینترنتی میس و مستر استفاده کنید. برای مصرف باید پوست خود را با مواد شوینده کاملا تمیز کرده و سپس ژل را روی قسمت های مورد نیاز به آرامی پخش نمایید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم لایه بردار صورت لافارر دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.