بهترین ردیاب حیوانات خانگی + (امکانات، خرید و نحوه استفاده)

برای به کار گیری از دستگاه های موقعیت یاب تنها کافی است یک سیم کارت را در دستگاه متصل کنید تا با استفاده از آن، سیستم ارسال پیامک جهت ارسال اطلاعات و موقعیت مکانی برای شما فعال شود. برای جلوگیری از قرار گرفتن در موقعیت های خطرناک، اقدام به سرمایه گذاری بر روی ردیاب حیوانات خانگی کرده اند. افراد متخصصی که در این شرکت مشغول به کار هستند، تجربه کافی در به راه انداختن انواع ردیاب ها را دارا هستند و در بخش پشتیبانی حمایت خوبی را از خریدار به جا خواهند آورد.

از تراشه GPS برای به دست آوردن موقعیت حیوان خانگی استفاده می شود و برای ارسال اطلاعات به تلفن همراه کاربر، پوشش سلولی لازم است. این مرکز بزرگ ترین محل پخش انواع ردیاب های حیوان های خانگی و ردیاب های شخصی است. اگر چنین است، پس خرید ردیاب سگ و گربه می تواند بهترین ایده و گزینه ای عالی و مناسب برای شما باشد! در این صورت، با خارج شدن حیوان از این محدوده، از طریق ردیاب به صاحب آنها پیامکی ارسال می شود که می تواند به سراغ حیوان برود و او را از به داخل محدوده اش برگرداند.

برای خرید این ردیاب می توانید از طریق الو ردیاب اقدام کنید. دستگاههای مکانیاب حیوانات این امکان را به صاحبان خود میدهد تا بتوانند در هر لحظه از موقعیت جغرافیایی پت مطلع شده و ازین طریق از نگرانی گم شدن آن رهایی یابند. ردیاب کوچک حیوانات مدل B22 از مناسب ترین ردیاب ها برای سگ ها و گربه ها است. این مدل از ردیاب ها شبیه به ردیاب های شخصی هستند و تقریبا میشه گفت بیشتر امکانات اونها رو هم دارن، اما در زیر به چندی از ویژگی و قابلیت آنها اشاره میکنیم. این ردیاب وزن کمی دارد و به همین دلیل در میان ردیاب های دیگر از طرفداران بیشتری برخوردار است.

مقاله جدید
باور این 7 افسانه‌های مربوط به برج خنک کننده شما را از رشد بازمی‌دارد.

ردیاب کوچک حیوانات مدل B22 دارای آنتن جی پی اس با حساسیت بالا است. قابلیت SOS در واقع ارسال پیام هشدار به اطرافیان صاحب سگ است، حاوی این مضمون که در شرایطی است که به کمک به نیاز دارد. حیوانی که عقیم نشده باشد، نسبت به جنس مخالفش کشش و جاذبه دارد و ممکن است در هر شرایطی صاحبش را تنها بگذارد. یکی از مزیت آنها فروش محصولات به صورت مستقیم و بدون واسطه است که منجر به پایین بودن قیمت ها نسبت به سایر مراکز فروش ردیاب شده است. البته شاید فکر کنید که ردیاب های گردنبندی که برای ردیابی حیوانات استفاده می شود ممکن است توسط سارقان یا خود حیوانات گم شود اما باید بگوییم که نوع دیگری از ردیاب حیوانات به نام ردیاب زیرپوستی است که باعث می شود کسی از وجود ردیاب در حیوان مطلع نشود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب حیوانات وحشی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.