بازیگر ری استیونسون که برای فیلم‌های RRR، Rome و Thor شناخته می‌شد، در ۵۸ سالگی درگذشت

ری استیونسون، بازیگر ایرلندی که نقش شخصیت شرور را ایفا کرد RRR، یک جنگجوی آسگاردی در توفیلم های r و عضو لژیون سیزدهم در HBO رم، در سن 58 سالگی درگذشت.

نمایندگان استیونسون به آسوشیتدپرس گفتند که او یکشنبه درگذشت، اما جزئیات دیگری برای گفتن در روز دوشنبه نداشت.

استیونسون در سال 1964 در لیزبرن به دنیا آمد. پس از حضور در مدرسه تئاتر بریستول اولد ویک و سال ها کار در تلویزیون بریتانیا، اولین فیلم خود را در فیلم پل گرین گراس در سال 1998 انجام داد. نظریه پرواز. در سال 2004، او در آنتوان فوکوا ظاهر شد شاه آرتور به عنوان یک شوالیه میز گرد و چندین سال بعد نقش اول را در اقتباس مارول بازی کرد Punisher: War Zone.

اگر چه تنبیه کننده او بهترین فیلمی نبود که نقد شده بود، او طعم دیگری از مارول را در سه فیلم اول می چشید ثور فیلم هایی که در آن ها نقش ولستاگ را بازی کرد. از دیگر نقش های برجسته فیلم می توان به واگرا سه گانه، جی آی جو: تلافی و حمل کننده: سوخت گیری شده است.

استیونسون که نقش خود را از سربازان گذشته و حال بازی می‌کرد، با حضور در ارتفاع 6 فوتی 4، یک بار در مصاحبه‌ای گفت: “حدس می‌زنم در دل یک جنگجوی قدیمی هستم.”

تماشا | چرا RRR بسیار عفونی است:

عشق جهانی به RRR: فیلم اکشن هندی که سر و صدای اسکار ایجاد می کند

فصل جوایز فیلم امسال یک رقیب بعید پیدا کرده است: RRR هند، یک فیلم سه ساعته، پر اکشن و به زبان تلوگو که در حال شکستن رکوردهای باکس آفیس و جلب تماشاگران در سراسر جهان است.

مقاله جدید
تجدید ساختار جهانی، مذاکرات اتحادیه در انتظار کاهش صنعت فیلم کانادا است

در صفحه کوچک، او در نقش تیتوس پولو بود رم، نقشی که واقعاً باعث شد کارش در ایالات متحده پیش برود و در سن 44 سالگی کارت SAG را برای او به ارمغان آورد. این سریال محبوب از سال 2005 تا 2007 پخش شد.

استیونسون در مصاحبه ای گفت: «این یکی از سال های مهم زندگی من بود. “این باعث شد که در پوست خودم بنشینم و بگویم فقط کار را انجام بده. کار کافی است.”

در بررسی Variety از رمبرایان لوری نوشت: «استیونسون با ابهت قطعاً به‌عنوان یک جنگجوی نزاع، فاحشه و نه چندان درخشان برجسته می‌شود – نیرویی از طبیعت که علی‌رغم افراط و تفریط‌هایش، به نوعی همچنان روی پاهایش فرود می‌آید».

او ریش سیاه در سریال Starz بود بادبان های سیاه و فرمانده جک سوینبرن در سریال تلویزیونی آلمانی داس بوت.

مردی با موهای خاکستری و بالاتنه تیره در حین صحبت کردن، حرکاتش را نشان می دهد
استیونسون در پانل Black Sails در Starz 2016 Winter TCA در پاسادنا، کالیفرنیا، در 8 ژانویه 2016 شرکت می کند. (ریچارد شاتول/اینویژن/آسوشیتدپرس)

نقشی در سریال جنگ ستارگان آینده

استیونسون همچنین کار صداگذاری را انجام داد شورشیان جنگ ستارگان و جنگ های کلون ها، به عنوان Gar Saxon، و در سریال لایو اکشن آینده جنگ ستارگان ایفای نقش کرد آهسوکا، که در آن نقش یک مرد بد به نام بایلان اسکول را بازی می کند. انتظار می رود فصل هشت قسمتی در دیزنی + در ماه آگوست باشد.

در مصاحبه ای با Backstage در سال 2020، استیونسون گفت که بت های بازیگری او “مثل لی ماروین هستند. [and] جین هکمن.”

استیونسون می‌گوید: «هیچ‌وقت عملکرد بدی نبود، و شجاع و بی‌باک در این حد بود. “این مرد جوان و داغ هرگز نبود، این مردان بودند که می توانستم با آنها همذات پنداری کنم.”

استیونسون از الیزابت کاراکیا، انسان شناس ایتالیایی، سه پسر داشت. زمانی که او مشغول کار بود با هم آشنا شدند رم.

روز 69:34با اوج گرفتن فصل جوایز، سر و صدای فیلم هندی پرفروش RRR همچنان رو به افزایش است