از پایین شروع می شود: سه نفر رقص تیک توک از زیرزمین خود ویروسی می شود

در TikTok هیچ کمبودی از فیلم های رقص جهانی وجود ندارد ، اما یک سه نفر از تورنتو با حرکات رقص در زیرزمین های خانواده خود ، در پلت فرم رسانه های اجتماعی ویروسی می شوند.

باند زیرزمینهمانطور که این گروه خود را صدا می زند ، به دلیل رقص های هماهنگ ، فیلم های سرگرم کننده و پیام های مثبت ، محبوبیت فزاینده ای پیدا کرده است.

کادیم همینگز ، ناتانیل جیمز و نیکلاس مک دونالد ، هر 23 ساله ، این گروه را تشکیل می دهند و رقص های ویروسی آنها بیش از دو میلیون دنبال کننده و 200 میلیون بازدید فقط در TikTok جمع کرده است.

همینگ گفت: “به یاد دارم که وقتی به 100000 لایک در یک پست رسید به مادرم گفتم که این دیوانه است ، ما باورمان نمی شد. ما نمی توانستیم پیش بینی کنیم که در آن زمان اوضاع به کجا می انجامد.”

چیزی که در آغاز معاشرت چند دوست دبیرستانی بعد از کلاس برای انجام بازی های ویدیویی در زیرزمین خانواده همیمینگز به جلسات رقص تصادفی تبدیل شد که در نهایت برای سرگرمی فیلمبرداری کردند.

شش سال بعد ، این گروه شوخی های بعد از مدرسه را به شهرت ویروسی تبدیل کرده اند.

“من خوابیده بودم و یک روز با تمام این متن ها بیدار شدم و گفتم که ما برای اولین بار یک میلیون بازدید در یک ویدیو داشته ایم. من آن را جستجو کردم و مثل” چه خوب “. من شوکه شدم ، “گفت مک دونالد.

مقاله جدید
خرید کانکس ارزان

وی افزود: “سپس وقتی که برای بار دوم آن را دوباره امتحان کردیم و به یک میلیون دیگر رسیدیم ، مثل این می مانیم که” ممکن است چیزی در اینجا داشته باشیم. همچنین ممکن است این کار را ادامه دهید. مردم آن را دوست دارند. “

این گروه دقیقاً نمی دانند که چرا این ویدیوها تا این اندازه محبوب شده اند ، فقط این پاسخ بسیار مثبت بوده است.

جیمز گفت: “جهان در حال حاضر در یک مکان بسیار آشفته قرار دارد. احساس می کنم مردم از کاری که ما انجام می دهیم بسیار لذت می برند ، حتی اگر فقط برای یک یا دو دقیقه باشد. این کمی شادی را برای مردم به ارمغان می آورد.” او معتقد است که تصادفی بودن و انرژی سرگرم کننده و بی نظم دوستان از طریق صفحه نمایش ممکن است یکی از دلایل موفقیت آنها باشد.

این گروه می گوید هیچ رقص رقص وجود ندارد و بسیاری از حرکاتی که مردم روی صفحه می بینند صرفاً بداهه است.

جیمز گفت: “این فقط نشان داده می شود ، در اینجا آهنگ موجود است و بهترین تلاش خود را می کنیم. اگر یک نفر حرکتی را انجام دهد و ما حرکت را دوست داشته باشیم ، ما فقط او را کپی خواهیم کرد و آن را ادامه خواهیم داد. در واقع این دقیقاً مانند پیروی از رهبر است”

از چپ به راست ، نیکلاس مک دونالد ، ناتانیل جیمز و کادیم همینگس سه دوست دوران کودکی هستند که گروه زیرزمین را تشکیل می دهند. این گروه ساخت فیلم ها را از شش سال پیش در پایه 11 آغاز کردند. (پل بورکود)

در حالی که مشهور تازه پیدا شده برای این سه دانش آموز پس از دوره متوسطه ، آنها را از سراسر جهان به دنبال خود آورده است ، همینگ گفت که مدتی طول کشیده است تا عادت کنند طرفداران آنها را در ملا public عام متوجه شوند.

“برخی از افراد فقط به ما مراجعه می کنند و می گویند:” من فیلم های شما را دوست دارم ، آنها بسیار شگفت انگیز هستند. ” این برای من کمی ناخوشایند است زیرا من هرگز نمی دانم چه بگویم اما از همه قدردانی می کنم. ”

جیمز به شوخی می گوید مادرش نیز به عنوان مدیر غیررسمی این گروه در آمده است و همیشه از آنها می خواهد آهنگ های مورد علاقه خود را تهیه کنند.

این گروه می گوید هر اتفاقی بیفتد ، آنها فقط می دانند که با دوستان خود سرگرم می شوند و می بینند دیگران از کاری که انجام می دهند لذت می برند.

همینگ گفت: “احساس می کنم می توانیم هر کاری انجام دهیم. هر اتفاقی که بیفتد ، باز هم عشق است.”

“هیچ چیز نمی تواند ما را از هم جدا کند و ما فقط هیجان زده ایم که می بینیم اوضاع به کجا می رود.”