از نواحی اطراف چشم دوری کنید

درمارولر 1200 سوزنه دی آر اس دارای سوزن هایی با سایز های مختلف می باشد. این درمارولر دارای 4 نوع غلتک مختلف 1200 سوزنه ، 720 سوزنه ، 300 سوزنه و 12 سوزنه می باشد. این درما رولر از طیف وسعی از سوزن ها در اندازه های مختلف استفاده می کند.

این روش خاص تنظیم سوزن، باعث افزایش تنش روی پوست شده و همچنین سبب می شود که الگوی سوزن زدن به طور مساوی در ناحیه تحت درمان توزیع شود. بهتر است روش درمانی درمارولر همراه با سرمها، انواع ماسک صورت و داروهای ترمیمی پوست استفاده شود. امروزه، این روش به طور عمومی، تنها با اندکی تمرین در خانه نیز قابل اجراست. درمارولر DRS با 540 نیدل تیتانیومی (0.5 میلی متر)، با سر قابل تعویض و دارای بسته بندی استریل است.

قابل استفاده روزانه برای رفع چین و چروک، کک و مک و سفید کردن صورت . از این درمارولر برای افزایش کلاژن سازی، درمان جای جوش و بهبود لکه و تیرگی روی پوست استفاده می کنند. کلاژن تأثیر فوق العاده مثبتی روی پوست شما دارد. زیرا این دستگاه می تواند آسیب بیشتری به پوست شما وارد کند. 4. شروع به درمارولینگ (حرکت دادن درمارولر) ناحیه مورد نظر کنید. قبل از مصرف بهتر است از کرم بی حسی استفاده شود تا دردی احساس نشود.نحوه استفاده از درمارولر:- کرم بی حسی را به پوست ناحیه مورد نظر بمالید.(برای سایزهای 0.25 تا 0.5 چون دردی ندارند نیاز نیست)-درمارولر را به مدت 15 دقیقه در الکل طبی گذاشته و آن را استریل کنید.

2. قبل از شروع درمارولینگ صورت، صورت و گردن خود را با پاک کننده های بهداشتی بشویید و تمیز کنید. کارایی این مواد روی پوستی که درمارولینگ شده است بسیار آسان تر و عمیق تر خواهد بود تا پوستی که درمارولینگ نشده است. افرادی که سابقه مشکلات لختگی خون دارند و یا از آکوتان یا دیگر دارو ها استفاده می کنند باید از درمارولینگ پرهیز کنند. افرادی که دارای بیماری دیابت هستند. جنس سوزن های درمارولر های 4 در 1 دی آر اس از تیتانیوم ضد زنگ می باشد که استفاده از آن را برای تمامی نقاط بدن از جمله صورت، نواحی حساس مانند چشم و …

مقاله جدید
موسسه مبتکران شیمی

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت درمارولر دور چشم.